יובל ווינר, 18, חיפה
"כיף להתאמן במשפחה הזו שנקראת משפחת 300, זה מוציא ממך יותר, ועוזר לך לגלות עוצמות שלא הכרת שקיימים בך"
עמית מוזס, 18, חיפה
 "שיחקתי כדור מים לפני הצטרפותי לקבוצה וחשבתי שאני מגיע לעוד שגרת אימוני כח וריצה, אך זו קבוצה לכל דבר שמתפקדת כקבוצה ועובדת כקבוצה. אני בעיקר אוהב את הגאוות היחידה, זה נותן תחושה של להיות חלק ממשהו גדול ומשמעותי יותר"
תומר שגב, 27, חיפה
"כמאמן ב-300 יש לי את הזכות לעבוד עם נוער שאוהב ומעריך ספורט, לתת לחבר׳ה כלים שיהפכו אותם לספורטאים מקצועיים יותר ובני אדם ערכיים ואיכותיים יותר "
עמרי סלע, 18, חיפה
שייט תחרותי בנבחרת ישראל
"האימונים ב- 300 סוחטים 110 אחוז! אווירה של מצוינות והרגשה שכולם בגרסה הכי טובה של עצמם, בטחון מוחלט במאמנים ובמערכת שהם בונים,  הכל הכי מקצועי שיש במטרה לתרום לנו"
חי ברמלי, 17, סביון
רץ מקצועי ותחרותי – ריצת 800 מ'
"האחווה המשפחתית והמקצועיות ב- 300 מוציאה מכל אחד את המקסימום, תמיד להוציא מעצמי את המירב דווקא כשהכי קשה"
עידו פיינגולד, 17, יהוד
"המיוחד ב-300 הוא שבנוסף לאימונים הפיזיים המאמנים מצליחים לעשות שינוי בתפיסה ובחשיבה שלך בחיים ובדרך להשגת המטרות"
עידו לניאדו, 18, חיפה
" כשהגעתי ל- 300 ישר הבנתי שמדובר במשהו אחר, מעבר לאימונים המקצועיים והעצימים מקבלים גם ערכים וכלים לחיים. מאז שהגעתי ל- 300   למדתי על עצמי דברים שלא ידעתי שקיימים בי "
יובל רבין, 17, סביון
"ב-300 אני מרגיש שאני מוציא מעצמי את המקסימום יותר מכל מסגרת ספורט בה התאמנתי בעבר. למדתי ב-300 שהכי
חשוב לא לוותר, תמיד להסתכל קדימה אל עבר המטרה הבאה ותמיד לשאוף כמה שיותר גבוה"
עידן הראל, 18, נווה מונוסון
"ב300 אתה מרגיש שמאימון לאימון אתה נהפך לגרסה הטובה יותר של עצמך. בעזרת האנשים הטובים שסביבך, והמקצועיות של האימונים והמאמנים, אתה יכול להפיק מעצמך את המיטב ולהיות מופתע בכל פעם מחדש מכמה כוח יש בך!"
עידו דוגץ, 17, יהוד
"שיחקתי כדורסל מקצועי 4 שנים ואף פעם לא הרגשתי מה שאני מרגיש באימונים ב300, המשפחתיות, המקצועיות והאימונים הקשים נותנים לך את התחושה שאתה יכול לעשות הכל! תאמין שאתה יכול ואתה כבר בחצי הדרך לשם" 
ארד עזריאל, 18, חיפה
"בעבר הייתי בכמה מסגרות ספורט אבל כשהצטרפתי ל300 הרגשתי שהצטרפתי למקום הטוב ביותר בשבילי. סוף כל אימון, מסופק, אחרי שלמדתי על עצמי עוד משהו, אני והמאמן מבצעים את השיחה הקבועה בה הוא נותן לי נקודות לשיפור
ולשימור – ככה משתפרים! 
אחרי חצי שנה בקבוצה אני מרגיש שאני יכול להגיד שאני 1/300"
דור לביא,17, נווה מונוסון
"300 זו המסגרת בה אני מוכיח לעצמי שאין דבר שהוא בלתי אפשרי. האימונים משנים את צורת החשיבה שלך וגורמים לך להאמין בעצמך ולהבין שאתה מסוגל להתמודד עם הכל, 300 אינה רק קבוצת ספורט אלא היא דרך חיים שהופכת אותי לאדם טוב יותר"
עמית זילברשטיין, 18, יהוד
"כשרק הגעתי ל300 לפני שנה וחצי לא ידעתי מה מצפה לי, אבל מהר מאוד הבנתי שהצטרפתי למשפחה ברמה הגבוהה ביותר. משם רק המשכתי להשתפר בעזרת תמיכה של החניכים והמדריכים האיכותיים. מאז אני רק מגלה למה אני באמת מסוגל בכל אימון מחדש והכל בזכות האימונים המקצועיים והקשוחים שרואים רק ב300 ישראל"